Stojan na vlajky

Posted in E-shopy.

Rozhodování o stojanu na vlajky není tak jednoduché jak to na první pohled vypadá. Reklamní
stojan na vlajky se využívá především ve veřejných budovách a musí mít patřičný reprezentativní
vzhled. Přinášíme pár rad, jak jej vybrat.

3D nápisy z polystyrenu

Posted in Firmy.

Potřebujete nové firemní logo? Máte ale dost tuctových a nevýrazných log? Signmaking je to, co hledáte. Jedná se o obor, který se velmi úzce zabývá vývojem a samotnou výrobou reklam. Kromě klasických nápisů jsou schopny singmakingové firmy nabídnout mnoho služeb. Od obrábění kovů, plastů až po vytvoření prostorových 3D písmen na zeď.

3d písmena na zeď

Protipožární opatření, která zabrání katastrofám

Posted in Průmysl.

Oheň je dobrý sluha, ale špatný pán. A když si oheň řekne, už ho nebaví být sluha, nedopadá to dobře. Je proto velmi důležité si dávat pozor na to, jak se proti němu bráníte. Existuje několik základních opatření, které vzniku ohně zamezí, a když náhodou k požáru dojde, máme pro vás i několik tipů, jak škody omezit na minimum.

protipožární dveře

Zimní zahrady lze užívat během celého roku

Posted in Vše pro dům.

Zimní zahrad je zasklená konstrukce, která je propojena s rodinným domem. Snadno ji poznáte díky jejímu vzhledu, protože je tvořena prosklenými prvky a dveřním systémem, který lze v létě otevřít. Největší výhodou je možnost užívání po celý rok, bez ohledu na počasí. Pokud jste zahrádkář, můžete v zimní zahradě pěstovat i tropické rostliny, záleží však na klimatu, který by měl být příjemný jak vám, tak floře. Zimní zahrada mají ovšem i své nevýhody. Jsou hold dražší, zejména jejich vytápění v zimních měsících spolkne o pár tisíc víc za energii.

zimní zahrady celoroční

Crohnova nemoc pacientům znepříjemňuje život

Posted in Zdraví.

Dnes se budeme bavit o tzv. Crohnově nemoci. Tato nemoc se pořádně ukázala světu až kolem roku ukázala 2005, kdy se zvýšil počet nemocných o téměř 50 %. Svými projevy velmi znepříjemňuje pacientův život, protože postihuje žaludek a střeva. Své jméno získala podle B. B. Crohna, který ji v roce popsal již v roce 1932.

tradiční čínská medicína