Crohnova nemoc pacientům znepříjemňuje život

Posted in Zdraví.

Dnes se budeme bavit o tzv. Crohnově nemoci. Tato nemoc se pořádně ukázala světu až kolem roku ukázala 2005, kdy se zvýšil počet nemocných o téměř 50 %. Svými projevy velmi znepříjemňuje pacientův život, protože postihuje žaludek a střeva. Své jméno získala podle B. B. Crohna, který ji v roce popsal již v roce 1932.

tradiční čínská medicína

 

Ubytování v apartmánech poblíž Liptova

Posted in Služby.

Přemýšlíte stále co podniknete se svými blízkými nebo pracovním kolektivem? Zájezdy na slevových portálech Vás nijak zvlášť nelákají a nepříjdou Vám dvakrát atraktivní? Víte, že chcete vycestovat z České republiky? Tak vhodnou volbou jsou Apartmány Anička, které najdete v Nízkých Tatrách.

chaty Liptovchaty Liptov

Skvělé místo pro kreativce

Posted in Služby.

Skvělé místo pro kreativce


Ne nadarmo jsou pražské Holešovice považovány za jednu nejkrásnějších a nejkouzelnějších částí Prahy. Díky své specifické atmosféře Holešovice hojně přitahují marketingové agentury, mladé IT firmy a menší společnosti. Kromě Výstaviště zde lze najít také řadu stylových kaváren, designových studií i neobvyklých restaurací. S rostoucí popularitou začala v Holešovicích vznikat různá business centra, která se snaží sdružovat mladé kreativce a umělece. Jedním z takových center je i Rosmarin business center, které poskytuje široké spektrum prostor, kde si každý najde to, co potřebuje. Samotná radnice se také rozhodla podpořit rozvoj Holešovic a plánuje tak založení kulturní čtvrti. Hlavním cílem je přitáhnout mladé výtvarníky, umělce a designéry.