Pro zaměstnance cokoliv

Posted in Firmy.

školení zaměstnanců

Zákoník práce musí dodržovat každá společnost, každá firma, která má zaměstnance. Právě zákoník práce určuje školení zaměstnanců, které jsou povinné pro všechny zaměstnance. Zaměstnavatel má povinnost bezplatně tato školení zajistit a zorganizovat. Zákon přikazuje i pravidelnost opakování, jak často se školení musí opakovat.

Hydraulické čerpadlo

Posted in Firmy.

Hydraulické čerpadlo je základní stavební prvek hydraulické soustavy. Hydraulické čerpadlo zajišťuje oběh oleje, který vykonává následnou práci v podobě pohybu hydraulických válců, pohonu hydraulických motorů a podobně. Existuje několik způsobů pohonů hydraulického čerpadla od vývodu hřídele z motoru, přes kardanový hřídel až po samostatný motor. Čerpadla pro zemědělství řadíme do kategorií. Jednotlivé kategorie se liší velikostí a tím i obsahem, který nám dává výsledný výkon čerpadla v podobě množství čerpaného oleje. Každá aplikace má svá specifika a potřebuje hydraulické čerpadlo o určitém objemu čerpaného oleje za minutu. Čerpadla tak řadíme do kategorií GR1, GR2 a GR3.

Schweissen in Sazovice

Posted in Firmy.

Unter Schweißen versteht man das unlösbare Verbinden von zwei oder mehreren Elementen (die Schweißnacht). Beim Schweißen sowohl des Blechs als auch anderes Materials müssen die thermodynamischen Bedingungen geschaffen werden, damit die neuen Bindungen zwischen einzelnen Atomen entstehen können.
Der Schweißprozess kann sowohl bei den metallischen als auch bei den nicht metallischen Materialien erfolgen. Schweißbar sind auch die Materialien mit ähnlichen Eigenschaften. Während des Schweißprozesses kommt es zu einer Änderung der sowohl physikalischen als auch mechanischen Eigenschaften des Materials in der Umgebung der Schweißnaht. Jede Art der Schweißnaht und jedes Material brauchen jedoch die unterschiedlichen Schweißverfahren, die den Normen unterliegen.

Spedice a doprava

Posted in Firmy.

Posíláte často zásilky do zahraničí a stojí vás to balík peněz? Ušetřete tak, že budete používat soukromého přepravce. Zásilku můžete kdykoliv sledovat a tak máte přehled, kde se váš balík práce nachází. Společnost INEX SPEDITION poskytuje služby spojené s mezinárodní dopravou a spedicí již více jak 20 let. Nejdůležitější je pro ně komplexnost služeb a zákazníkovo přání. Nechte si udělat vlastní kalkulaci pro vás a budete příjemně překvapeni. Další oblastí, na kterou se specializuje je logistika a skladování. Společnost má celkem 4 skladové haly a před 3.500 paletových pozic na skladování. Tímto způsobem tak získáte komplexní služby.

Kurzy pro všechny manažery

Posted in Firmy.

Spoustu manažerů ani nenapadne, že by se měli postupem času taky vzdělávat. Ovšem ano, je důležité držet krok s dobou, znát nové ověřené metody a snažit se být stále lepší. Takže manažerský kurz je správnou volbou obzvlášť, když je vedou profesionálové s kladnými referencemi. Vybírejte ovšem pečlivě, protože spousta kurzů si pouze hraje na prestižní a jejich kvalita je nízká.

1