Multifunkční plast: POLYKARBONÁT

Posted in Firmy.

Plast, ze kterého se vyrábí řada plastových výrobků – ať už speciální nebo jednoduché – se nazývá polykarbonát. Má přibližně stejně vlastnosti jako sklo – transparentnost, odolnost vůči mrazu a vysokým teplotám, tvrdost. Díky těmto vlastnostem se využívá dokonce i k výrobě laboratorního a kuchyňského nádobí. Můžete se s ním setkat také jako se součástkou do elektrických přístrojů, jako displej nebo osvětlení nebo jako materiál k výrobě kompaktních disků.

Propagační materiály jsou pro firmu důležité

Posted in Služby.

Každý pracovník marketingového oddělení ví, že tisk reklamních plakátů či jiných propagačních materiálů, je třeba tisknout rychle a nízkonákladově. Pro tyto účely je nejlepší digitální tiskárna, který splňuje daná kritéria. Někdy je v marketingu důležité zareagovat rychle a aktuálně na vzniklou situaci a není čas na něco čekat. V této době je již spousta technologií, které nabízejí různé tisky na různé materiály. Potřebujete potisknout kov, dřevo nebo plast? Žádný problém. Vždyť existují už i 3D tiskárny! 

Koučink obchodníků

Posted in Firmy.

V současné době je slovo koučink často používaným slovem. Jeho hlavním cílem je, aby obchodníci během koučinku získali od profesionálů obchodní dovednosti, které potom uplatní v praxi. Koučink obchodníků si objednává spousta firem, která chce zefektivnit svůj chod. Společnost J.I.P. pro firmy s.r.o. má ve svém portfoliu služeb koučink vedený osobou s certifikátem pro provoz této činnosti. Aby byl výsledek práce opravdu efektivní, je potřeba zkombinovat koučink obchodníků s jejich školením. Tato kombinace je společností J.I.P. pro firmy s.r.o. doporučována, protože lidé si více zapamatují a pak lépe tyto dovednosti uplatní v praxi. Udělejte pro svou firmu maximum!

Autojeřáby Vsetín

Posted in Auto.

Potřebujete provést práci s jeřábem při manipulaci s těžkými břemeny? Sháníte půjčovnu autojeřábů, která působí v oblasti Zlín, Otrokovice, Hodonín, Hulín nebo Vsetín? Pak je zde pro Vás firma Autojeřáby Miroslav Harsa, která provádí jeřábnické práce a práce s manipulátorem po celé Moravě a ještě dál. Autojeřáby Vsetín jsou rychlým a spolehlivým řešením.

CNC kovoobrábění Zlín

Posted in Průmysl.

V dnešní době je kovoobrábění jednou z nejžádanějších služeb na trhu oblasti průmyslu. Jestliže hledáte CNC kovoobrábění ve Zlíně a okolí, pak máte na výběr z mnoha společností. Výbrat tu správnou není lehký úkol, a tak vám výběr usnadníme. Obraťte se na firmu KOVO Juřík, která se může pyšnit bohatými zkušenostmi v tomto oboru. Pracují pro ni profesionálové, kteří mají nejen dlouholetou praxi, ale také individuální přístup ke každé zakázce. Společnost má k dispozici profesionální přístroje, které jsou ve výborném stavu. Cílem společnosti KOVO Juřík je uspokojit všechny potřeby svých zákazníků, a tak nabízí CNC kovoobrábění Zlín za příjemné ceny.

Designové autobusové zastávky

Posted in E-shopy.

Nad čím má člověk pořád přemýšlet při věčném čekání na autobus, na tramvaj, na metro nebo na lanovou dráhu? Někde ani přemýšlet nemusí, protože má krásný výhled. Někde přemýšlet nemůže, protože do něj strkají stovky lidí. Někde jde přemýšlení samo, protože ho obklopují okolní skvosty. Jinde se myšlenky samy zastaví, protože mu dech vyrazí okolí, design, barvy.