Konsolidace půjček

Posted in Finance.

Splácíte měsíčně několik půjček u různých poskytovatelů? Jsou vaše splátky tak vysoké, že je nestíháte platit? Chcete stabilizovat vaši finanční situaci a mít konečně přehled o tom, co platíte? Pokud zní vaše odpověď na tyto otázky ano, je tu pro vás konsolidace půjček. Při konsolidaci půjček jsou všechny vaše sjednané úvěry vyplaceny a sloučeny do jednoho úvěru. Nezáleží na tom, u kolika poskytovatelů jste si půjčku sjednali. Díky konsolidaci se sníží měsíční úrok, a vy tak budete měsíčně splácet mnohem menší částky. Splácení je navíc možné pozastavit nebo prodloužit až na dobu 30 let.

Odlište se od ostatních a ukažte svou sílu

Posted in Finance.

Kvůli ekonomické krizi, která se projevila na ekonomice mnoha zemí, zaznamenala spousta firem pokles tržeb o desítky procent. Některé firmy dokonce musely ukončit svůj obor podnikání a věnovat se něčemu jinému. Proto také mnoho lidí přišlo o práci. Tento rok je krize na ústupu, a proto se firmám začíná opět dařit. Proto je důležité nepodceňovat vaši konkurenci. Chcete-li se odlišit od konkurence a být špičkou ve svém oboru, nezapomínejte také zapracovat na dobrém jménu firmy. Podnikatelské kurzy vám dají rady a informace o tom, jak můžete z méně úspěšné společnosti vybudovat velmi úspěšnou firmu.

Proč nejezdit pod 1 E na 1 km

Posted in Finance.

Spousty začínajících podnikatelů v oboru mezinárodní kamionová přeprava se do ježdění pouští bezhlavě a vidí snadný zisk i v případě, že jim spedice platí řekněme 70 centů na 1 km. Spočítají si v hlavě, že jeden km je bude stát za naftu 9 Kč a dostane 17 Kč ( 0.70 Euro ), to je 8 korun zisk na kilometr. Při 10 tisících km měsíčně je to 80.000 Kč... ještě si myslí, že vše podhodnotili, že spotřeba bude menší, nafta zlevní a najede víc km. Poplatí leasing, něco řidičovi, něco na opravy a rázem vydělají balík. Ovšem to je obrovský omyl. 17 Kč na kilometr nemůže dopravce v žádném případě uživit... leda snad, že by vozil pár tun po samých rovinách, nebo že Rockefeller objeví nové ložisko ropy a nafta o dvojnásobek zlevní.

Investujte do zlata či stříbra

Posted in Finance.

Investiční stříbrné mince

Nebojte se investovat. Nemusíte ihned začínat s rizikovými cennými papíry. Bezpečnější jsou investice do drahých kovů. Investiční stříbrné mince vám sice nepomohou prudce zbohatnout, nicméně zachováte hodnotu svých našetřených prostředků. Drahé kovy si totiž zachovávají svou hodnotu a neztrácejí na ní. Za gram zlata si v různých obdobích koupíte stejné množství zboží, ale o stokoruně toto tvrzení neplatí.

Nebankovní půjčky Brno

Posted in Finance.

Finanční trh se dnes rozděluje na bankovní a nebankovní sektor. Pokud půjdete žádat o půjčku do banky, musíte být připraveni na zdlouhavé vyřízení a časově náročné papírování. Z tohoto důvodu se spousta lidí obrací právě na nebankovní půjčky Brno, které jsou charakteristické rychlým a snadným vyřízením. Nepotřebujete dokládat příliš mnoho potvrzení, protože nebankovní společnosti kladou důraz hlavně na rychlost. Nic neprodlužují.