Ubytování v apartmánech poblíž Liptova

Posted in Služby.

Přemýšlíte stále co podniknete se svými blízkými nebo pracovním kolektivem? Zájezdy na slevových portálech Vás nijak zvlášť nelákají a nepříjdou Vám dvakrát atraktivní? Víte, že chcete vycestovat z České republiky? Tak vhodnou volbou jsou Apartmány Anička, které najdete v Nízkých Tatrách.

chaty Liptovchaty Liptov

Skvělé místo pro kreativce

Posted in Služby.

Skvělé místo pro kreativce


Ne nadarmo jsou pražské Holešovice považovány za jednu nejkrásnějších a nejkouzelnějších částí Prahy. Díky své specifické atmosféře Holešovice hojně přitahují marketingové agentury, mladé IT firmy a menší společnosti. Kromě Výstaviště zde lze najít také řadu stylových kaváren, designových studií i neobvyklých restaurací. S rostoucí popularitou začala v Holešovicích vznikat různá business centra, která se snaží sdružovat mladé kreativce a umělece. Jedním z takových center je i Rosmarin business center, které poskytuje široké spektrum prostor, kde si každý najde to, co potřebuje. Samotná radnice se také rozhodla podpořit rozvoj Holešovic a plánuje tak založení kulturní čtvrti. Hlavním cílem je přitáhnout mladé výtvarníky, umělce a designéry.

Zařaďte se mezi úspěšné firmy s koučinkem Jiřího Jemelky!

Posted in Služby.

 

Máte pocit, že se vaše firma neubírá směrem, kterým by měla, případně, že nedosahuje takových možností, jaké jste zamýšleli? Vyzkoušejte efektivní manažerský koučink, který vám pomůže nastavit procesy ve firmě, zanalyzovat současný stav vaší firmy a pochopit, jak co nejlépe nastavit systém. Manažerský koučink nemusí být nutně jenom omezený počet „kurzů“ či seminářů na obecné téma. Manažerský koučink Jiřího Jemelky je koncipovaný tak, aby vám opravdu pomohl se zárukou vrácení peněz. Koučování probíhá tváří v tvář nad vašimi problémy. Jiří Jemelka má mnohaletou praxi a za sebou více než 80 podniků, kterým pomohl zvýšit zisky min. o 10 %. Zařaďte se mezi úspěšné podniky co nejdříve.

Středobod žáků: školní hodiny

Posted in Služby.

Co na základní škole dostane nejvíce pohledů? Tabule? Nebo že by vyučující? Všechno špatně. Předmět, na který je nejvíc upírán zrak všech žáků, jsou školní hodiny. Zdá se to asi humorné, ale je pravda, že školní hodiny žáci zkontrolují až dvacetkrát v klasické vyučovací 45 minutové hodině. A to nepočítáme, kolikrát se podívají i na mobilní telefon či hodinky, pokud mají tuto možnost.

Kde se využívají nůžkové plošiny?

Posted in Služby.

Plošiny se vyrábí v mnoha provedení, jelikož umožňují jednoduchý přístup k místům, kam se normálně člověk může dostat jen velice obtížně. Existují různé teleskopické plošiny, mobilní plošiny, zvedací lávky nebo také nůžkové plošiny. Jaké jsou jejich výhody? Vyznačují se vysokou nosností v pracovním koši. Jsou vybaveny bezpečnostním ventilem, který je součástí zdvihacího mechanismu a hydraulického agregátu. Hraniční polohy jsou hlídány koncovými spínači. Dále automatické omezení zátěžového momentu zajišťuje optimální stranový dosah dle momentálního zatížení v koši. Nakonec umožňují obsluze plošiny rychlé a plynulé přemisťování bez opuštění pracovního koše. Nůžkové plošiny jsou velmi dobře využitelné ve stavebnictví, průmyslu, výstavních, skladových, letištních a sportovních halách