Středobod žáků: školní hodiny

Posted in Služby.

Co na základní škole dostane nejvíce pohledů? Tabule? Nebo že by vyučující? Všechno špatně. Předmět, na který je nejvíc upírán zrak všech žáků, jsou školní hodiny. Zdá se to asi humorné, ale je pravda, že školní hodiny žáci zkontrolují až dvacetkrát v klasické vyučovací 45 minutové hodině. A to nepočítáme, kolikrát se podívají i na mobilní telefon či hodinky, pokud mají tuto možnost.

Z toho vyplývá, že jsou školní hodiny pro žáky opravdu důležitým bodem v jejich životě. Ukazují jim, kolik zbývá do přestávky a nebo kolik času ještě mohou věnovat snaze opisovat, než vyprší limit k odevzdání písemky. Proto by školy školní hodiny neměly zanedbávat, jsou více než důležité!

Chcete zefektivnit komunikaci se svými studenty? Chcete jim podávat včas informace o školních akcích a událostech? Investujte do kvalitního školního rozhlasu, s nímž bude sdělování informací studentům jedna radost. Školní rozhlas také často slouží k výzvě studentů, aby se dostavili do kanceláře, ale i k výzvě učitelů. Investujte do kvality. Staré budovy škol mívají často ještě starý školní rozhlas, který je nesrozumitelný, a tak často studenti ani nevěnují pozornost, co jste chtěli oznámit.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit