Novinky na silnicích 2016

Posted in Auto.

Jaké novinky se chystají pro řidiče v roce 2016? Zpřísnění a zase jen zpřísnění. Na dálnicích vás asi nepotěší, že se čím dál více úseků bude kontrolovat radary. Samozřejmě je účelem, aby řidiči dodržovali kvůli radarům předpisy, na druhou stranu pokud se bude vědět, kde radary měří, bude to mít efekt jen na určitých místech. I když aby se opravdu dalo překračovat rychlostní limity na dálnicích, museli by dálnice být v daleko lepším stavu.

Vyberte si nové traktorové pneu

Posted in Auto.

industriální pneu

Nenahraditelnou součástí každého motorového vozidla jsou kola, na kterých jsou obuty pneumatiky. Stejně jako u osobních vozidel, tak i u traktorů hrají pneumatiky významnou roli. Traktorové a industriální pneu mají omezený výběr, co se týče nejen druhů, ale i značek. I přesto se vám nabízí kvalitní kousky, se kterými budete při práci s vozidlem spokojeni. Jak takové pneumatiky vybírat?

Reakce na praskající trubky

Posted in Auto.

Prozkoumali jsme fórum uživatelů Citroenu a nalezli jsme problém u aut, kterým praskají hydraulické trubky. Co psali uživatelé?
"Myslím si,že některé trubičky budou náchylnější a proto bychom jim měli věnovat pozornost "
"Ahoj,na mé Xantii 1,9TD 96 rok mi praskla hydrotrubka vedoucí od pravé přední koule někam za motor. Prdla v místě,kde je takovou plechovou úchytkou chycená do kastle,respektive neprdla,a le začala chcát,a pomalu prochčívala víc a víc,koupil jsem novou za 890 kč v citroenu,nechal vyměnit,a od té doby je vše v pořádku.Je to nejčastěji praskající trubka na xantiích obecně."
Takže zřejmě opravdu bude dobré, sehnat kvalitnější trubky.

Pneumatiky Vredestein – dlouhá životnost a vysoká kvalita

Posted in Auto.

pneumatiky vredestein

Pod názvem Vredestein se skrývá nizozemský výrobce pneumatik, který má na trhu dlouholetou tradici. Tento výrobce je známý hlavně tím, že spolupracuje s designovým studiem Guidiaro Design. Pneumatiky Vredestein jsou představovány klientům se sloganem „Designed To Protect You“. Jsou vysoce kvalitní a o kvalitě vás přesvědčí také získaná první místa v testech německého autoklubu ADAC.

Autojeřáby Vsetín

Posted in Auto.

Potřebujete provést práci s jeřábem při manipulaci s těžkými břemeny? Sháníte půjčovnu autojeřábů, která působí v oblasti Zlín, Otrokovice, Hodonín, Hulín nebo Vsetín? Pak je zde pro Vás firma Autojeřáby Miroslav Harsa, která provádí jeřábnické práce a práce s manipulátorem po celé Moravě a ještě dál. Autojeřáby Vsetín jsou rychlým a spolehlivým řešením.