Stojan na vlajky

Posted in E-shopy.

Rozhodování o stojanu na vlajky není tak jednoduché jak to na první pohled vypadá. Reklamní
stojan na vlajky se využívá především ve veřejných budovách a musí mít patřičný reprezentativní
vzhled. Přinášíme pár rad, jak jej vybrat.

S kvalitními prostředky jde úklid lépe

Posted in E-shopy.

Sháníte kvalitní čisticí prostředky? Hledáte vhodnou prodejnu ve Zlíně? Doporučujeme firmu Dankr s.r.o., která se specializuje na distribuci produktů od značek Topvet, Nicols, Cormen, Sonet, Ecolab, Konex a další. Tato firma funguje také jako internetový obchod, a tak si objednáte zboží z pohodlí svého domova a objednané zboží vám bude doručeno přímo do domu.

Designové autobusové zastávky

Posted in E-shopy.

Nad čím má člověk pořád přemýšlet při věčném čekání na autobus, na tramvaj, na metro nebo na lanovou dráhu? Někde ani přemýšlet nemusí, protože má krásný výhled. Někde přemýšlet nemůže, protože do něj strkají stovky lidí. Někde jde přemýšlení samo, protože ho obklopují okolní skvosty. Jinde se myšlenky samy zastaví, protože mu dech vyrazí okolí, design, barvy.

Zahrajte si ping pong, nebo stolní fotbal i doma

Posted in E-shopy.

 

Deštivé počasí často vede k tomu, že se rodina nudí doma. A to je důvod, proč byste měli investovat do atraktivní rodinné zábavy, kterou si užijete v pohodlí svého domova. Velmi oblíbenou činností, u které se zabaví celá rodina, je ping pong. Ale pánské osazenstvo v rodině nepohrdne ani stolním fotbálkem.

V současné době je ping pong velmi oblíbená hra, která má také pozitivní vliv na zdraví člověka. Ping pong podpoří také vaši soutěživost a můžete si doma udělat rodinný turnaj. Abyste si ale tuto hru zahráli, potřebujete vhodný pingpongový stůl, při jehož výběru byste se měli rozhodnout, zda ho využijete spíše doma, nebo na zahradě.

Severské palubky od PUIDUKODA CZ

Posted in E-shopy.

Na jaře roku 2013 se na českém trhu objevila nová firma Puidukoda CZ s.r.o., která se může pyšnit významným postavením v zahraničí. Své kořeny má v Estonsku, kde působí společnost Puidukoda OU. Klíčovými produkty portfolia jsou severské palubky, k jejichž výrobě se používá vysoce kvalitní dřevo ze severského smrku a borovice a také ze sibiřského modřínu. Ale tím portfolio rozhodně nekončí.