Tisk na velké formáty

Posted in Firmy.

Velkoformátový tisk může být realizován dvěma způsoby – sítotiskem a digitálním tiskem. Pomocí velkoformátového tisku mohou být potištěny materiály jako například PVC bannery a síťoviny, samolepicí fólie, papíry a další. Tento typ potisku se využívá také při výrobě světelné reklamy.

Mobiliár

Posted in Firmy.

Zastávky hromadnej dopravy a lavičky bývajú veľmi často terčom vandalov, ktorí si nevážia verejného priestoru a "zušľachťujú" si ho podľa svojho vlastného uváženia. Často ich k tomu vedie vlastná túžba po dobrodružstve, potreba zvýšenej hladiny adrenalínu, chuť predviesť sa pred svojimi kamarátmi alebo veľa ďalších motívov

Tepelná izolace Zlín

Posted in Firmy.

Co je tepelná izolace? Tepelná izolace Zlín, nebo chcete-li izolačně zateplovací materiály slouží k oddělení dvou sousedících prostředí, jež se liší teplotou. Tepelná izolace poskytuje záruku příjemného prostředí, kde není zima ani horko. Tepelná izolace snižuje únik tepla z objektu na minimum a tím se šetří náklady na teplo. Vydání je pouze jednorázové a v budoucnosti se s jistotou vrátí, zvláště vzhledem k tendenci růstu cen energie. Dokáže také odvést vlhkost a vede tak k tomu, že v prostoru nevznikají plísně.

UV tiskárny pro každého

Posted in Firmy.

Firma Jetrix se zabývá prodejem a servisem UV tiskáren. Snižte své náklady na velkoplošný tisk - UV tiskárny od firmy Jetrix jsou určené pro veškeré průmyslové využití a umožňují spolehlivý potisk na téměř na každý materiál.
Jetrix – výhradní dodavatel UV tiskáren Jetrix!

Revitalizace podniku

Posted in Firmy.

V dnešní době je často diskutovaným tématem ekonomická krize, která se na trzích objevuje v pravidelných intervalech už po dlouhé léta a pokaždé se negativně podepíše na ziskovosti podniků. Některé podniky ekonomickou krizi neustojí a zkrachují, jiné ustojí, ale jejich návrat na výsluní není snadný. Jestliže chcete zvýšit zisky své firmy, nabízí se vám využit pomoci odborníků při revitalizace podniku, ta se skládá z několika částí.

Velkoformátový tisk

Posted in Firmy.

Velkoformátový tisk může být realizován dvěma způsoby – sítotiskem a digitálním tiskem. Mohou být potištěny materiály jako PVC bannery a síťoviny, samolepicí fólie (i speciálních pro polepy vozidel), papíry (billboardy, citylighty, plakáty) a další.