Funkce manažera rozhodně není jednoduchá

Posted in Firmy.

Správným manažerem nemůže být jen tak někdo. K tomu, aby mohl vykonávat svou funkci, by se měl postupně propracovat a získávat respekt okolí, kolegů i podřízených. Navíc by měl mít nějaké základní dovednosti, bez kterých by se mu vedení firmy příliš nevedlo. Musí umět nést odpovědnost za vlastní rozhodnutí, ať už ovlivní firmu správným či nesprávným směrem. Může se stát, že jeho rozhodnutím přijdete o velkého klienta. Ale také se může stát, že získáte 5 nových klientů. Měl by umět komunikovat jak směrem k zaměstnancům společnosti, tak směrem k veřejnosti či médiím.

Pneumatiky Vredestein – dlouhá životnost a vysoká kvalita

Posted in Auto.

pneumatiky vredestein

Pod názvem Vredestein se skrývá nizozemský výrobce pneumatik, který má na trhu dlouholetou tradici. Tento výrobce je známý hlavně tím, že spolupracuje s designovým studiem Guidiaro Design. Pneumatiky Vredestein jsou představovány klientům se sloganem „Designed To Protect You“. Jsou vysoce kvalitní a o kvalitě vás přesvědčí také získaná první místa v testech německého autoklubu ADAC.

Regenerace fotbalových trávníků s odborníky

Posted in Firmy.

Na co se naše společnost specializuje? Nabízí údržbu a regeneraci sportovních i nesportovních trávníků. Používáme profesionální techniku speciálně určenou pro sportovní travnaté plochy. Provedeme například hloubkovou airifikaci s uvolněním zhutněného povrchu, zapískování trávníku se zapravením písku, dosetí hřiště, vertikutaci, oddrenážování hrací plochy a další služby. Regenerace fotbalového trávníku s námi bude hračkou.

Nejoblíbenější sportovní podprsenka je od Panache!

Posted in Oblečení.

Věnujete se sportu či cvičení? Vybíráte si kvalitní obuv a kvalitní sportovní oblečení? Neměli byste zapomínat ani na dobrou sportovní podprsenku. Prsa musí během cvičení pevně držet, aby se nenatahovaly vazy a prsa neklesala. Velmi oblíbená je podprsenka Panache, která patří mezi nejžádanější sportovní podprsenky na trhu.

Vyberte si nové traktorové pneu

Posted in Auto.

industriální pneu

Nenahraditelnou součástí každého motorového vozidla jsou kola, na kterých jsou obuty pneumatiky. Stejně jako u osobních vozidel, tak i u traktorů hrají pneumatiky významnou roli. Traktorové a industriální pneu mají omezený výběr, co se týče nejen druhů, ale i značek. I přesto se vám nabízí kvalitní kousky, se kterými budete při práci s vozidlem spokojeni. Jak takové pneumatiky vybírat?