Broušení a leštění nerezu

Posted in Firmy.

Obecně platí, že úpravy nerezových povrchů začínají hrubším broušením a pokračují až do jemnějšího dolešťování. Na broušení nerezu se používají brusné pásy, brusné lamely a kotouče nebo lamely z brusného rouna. Následným leštěním se upravují buď základní materiály, nebo povlaky. Leští se obvykle ve dvou operacích. Při prvním leštění se leští kotouči mazanými mastnou pastou s hrubším leštícím prostředkem. Druhé leštění se provádí pastami suššími a jemnými, kterými se dosahuje vysokého lesku. Základem celého úspěchu je tedy znalost tří hlavních podmínek:

Letecké motory

Posted in Průmysl.

Letecké motory lze dělit podle různých kritérií. Pomineme-li elektromotory, pak jsou všechny letecké pohonné jednotky tepelnými motory. Tepelné motory přeměňují chemickou energii paliva na energii mechanickou. Mechanická energie - rotační pohyb hřídele, plyny o vysokém tlaku apod. - se za pomocí vhodného zařízení (vrtule, tryska) mění na kinetickou energii plynů. Plyn urychlený na na určitou rychlost pak vyvolává reakční sílu v opačném směru - vyvolává tedy tah. Z nejobecnějšího pohledu lze tepelné motory rozdělit na motory s vnějším a vnitřním spalováním. Motory s vnějším spalováním se, až na několik případů v pionýrských dobách letectví, neuplatnily a proto obvykle nejsou brány v potaz při dělení leteckých motorů. Motory s vnějším spalováním jsou například parní stroje, nebo Stirlingův motor. U motorů s vnitřním spalováním probíhá spalování v pracovním prostoru motoru a produkty spalování tak konají mechanickou práci. Motory s vnitřním spalováním lze dále dělit na pístové a reakční).

SEO služby v Praze

Posted in Firmy.

Vycházejme z faktu, že víte, co seo praha optimalizace je. Pokud s ní chcete začít například u vašich stránek, tak si nejprve proveďte analýzu současného stavu stránek – jsou aktuální? Zaujmou zákazníka? Působí profesionálně? Mají unikátní obsah? 

Proč nejezdit pod 1 E na 1 km

Posted in Finance.

Spousty začínajících podnikatelů v oboru mezinárodní kamionová přeprava se do ježdění pouští bezhlavě a vidí snadný zisk i v případě, že jim spedice platí řekněme 70 centů na 1 km. Spočítají si v hlavě, že jeden km je bude stát za naftu 9 Kč a dostane 17 Kč ( 0.70 Euro ), to je 8 korun zisk na kilometr. Při 10 tisících km měsíčně je to 80.000 Kč... ještě si myslí, že vše podhodnotili, že spotřeba bude menší, nafta zlevní a najede víc km. Poplatí leasing, něco řidičovi, něco na opravy a rázem vydělají balík. Ovšem to je obrovský omyl. 17 Kč na kilometr nemůže dopravce v žádném případě uživit... leda snad, že by vozil pár tun po samých rovinách, nebo že Rockefeller objeví nové ložisko ropy a nafta o dvojnásobek zlevní.

Když banka neposkytne úvěr

Posted in Firmy.

Americká hypotéka Brno je tu především pro ty, kteří jsou vlastníky nějaké nemovitosti nebo mohou například ručit nemovitostí nějaké třetí osoby a banka jim odmítla úvěr poskytnout. Úspěšně pomáhá klientům, kteří se dostali do bankovních registrů, nebo mají problémy s prokázáním příjmů získat rychle hotovost, bez jakýchkoliv poplatků předem. Důležité je však, že mohou hypotéku splácet až 30 let a to vše s nízkou úrokovou
sazbou jako je  bankou nabízena  americká hypotéka. Navíc kdykoliv v průběhu třiceti ti let splácení nebankovní hypotéky ji můžete předčasně splatit bez jakýchkoliv sankcí. Zůstáváte stále majiteli nemovitosti a společnost má pouze zástavní právo jako banka.