Ubytování v apartmánech poblíž Liptova

Posted in Služby.

Přemýšlíte stále co podniknete se svými blízkými nebo pracovním kolektivem? Zájezdy na slevových portálech Vás nijak zvlášť nelákají a nepříjdou Vám dvakrát atraktivní? Víte, že chcete vycestovat z České republiky? Tak vhodnou volbou jsou Apartmány Anička, které najdete v Nízkých Tatrách.

chaty Liptovchaty Liptov

Skvělé místo pro kreativce

Posted in Služby.

Skvělé místo pro kreativce


Ne nadarmo jsou pražské Holešovice považovány za jednu nejkrásnějších a nejkouzelnějších částí Prahy. Díky své specifické atmosféře Holešovice hojně přitahují marketingové agentury, mladé IT firmy a menší společnosti. Kromě Výstaviště zde lze najít také řadu stylových kaváren, designových studií i neobvyklých restaurací. S rostoucí popularitou začala v Holešovicích vznikat různá business centra, která se snaží sdružovat mladé kreativce a umělece. Jedním z takových center je i Rosmarin business center, které poskytuje široké spektrum prostor, kde si každý najde to, co potřebuje. Samotná radnice se také rozhodla podpořit rozvoj Holešovic a plánuje tak založení kulturní čtvrti. Hlavním cílem je přitáhnout mladé výtvarníky, umělce a designéry.

Reklama venku – ano nebo ne?

Posted in Firmy.

 

Názory na reklamu venku jsou různé, ale jedno je jisté – stojí za to. Jistě, někdo namítne, že v době internetu a PPC je k ničemu cpát peníze do venkovní reklamy, ale ne každý je na internetu jako doma a pořád existuje spousta lidí, kteří si všimnou spíš reklamy venku než na netu.

 

Pokud hledáte zprostředkovatele reklamní plochy Olomouc, obraťte se na OKdesign. Jsou to odborníci na slovo vzatí a reklama a vše s ní spojené jsou jejich parketou, takže vám pomohou objasnit jakékoliv vaše nejasnosti.

 

Pro koho se venkovní reklama nehodí? O venkovní reklamě byste neměli uvažovat, pokud je vaše služba či produkt zaměřena na cílovou skupinu, která takovou reklamu asi venku neuvidí. Jak sami tušíte, takových cílových skupin je velmi málo, takže se nemusíte bát, že by byla investice do reklamní plochy zbytečná.