Reklama venku – ano nebo ne?

Posted in Firmy.

 

Názory na reklamu venku jsou různé, ale jedno je jisté – stojí za to. Jistě, někdo namítne, že v době internetu a PPC je k ničemu cpát peníze do venkovní reklamy, ale ne každý je na internetu jako doma a pořád existuje spousta lidí, kteří si všimnou spíš reklamy venku než na netu.

 

Pokud hledáte zprostředkovatele reklamní plochy Olomouc, obraťte se na OKdesign. Jsou to odborníci na slovo vzatí a reklama a vše s ní spojené jsou jejich parketou, takže vám pomohou objasnit jakékoliv vaše nejasnosti.

 

Pro koho se venkovní reklama nehodí? O venkovní reklamě byste neměli uvažovat, pokud je vaše služba či produkt zaměřena na cílovou skupinu, která takovou reklamu asi venku neuvidí. Jak sami tušíte, takových cílových skupin je velmi málo, takže se nemusíte bát, že by byla investice do reklamní plochy zbytečná.

 

 

 

Zařaďte se mezi úspěšné firmy s koučinkem Jiřího Jemelky!

Posted in Služby.

 

Máte pocit, že se vaše firma neubírá směrem, kterým by měla, případně, že nedosahuje takových možností, jaké jste zamýšleli? Vyzkoušejte efektivní manažerský koučink, který vám pomůže nastavit procesy ve firmě, zanalyzovat současný stav vaší firmy a pochopit, jak co nejlépe nastavit systém. Manažerský koučink nemusí být nutně jenom omezený počet „kurzů“ či seminářů na obecné téma. Manažerský koučink Jiřího Jemelky je koncipovaný tak, aby vám opravdu pomohl se zárukou vrácení peněz. Koučování probíhá tváří v tvář nad vašimi problémy. Jiří Jemelka má mnohaletou praxi a za sebou více než 80 podniků, kterým pomohl zvýšit zisky min. o 10 %. Zařaďte se mezi úspěšné podniky co nejdříve.

Novinky na silnicích 2016

Posted in Auto.

Jaké novinky se chystají pro řidiče v roce 2016? Zpřísnění a zase jen zpřísnění. Na dálnicích vás asi nepotěší, že se čím dál více úseků bude kontrolovat radary. Samozřejmě je účelem, aby řidiči dodržovali kvůli radarům předpisy, na druhou stranu pokud se bude vědět, kde radary měří, bude to mít efekt jen na určitých místech. I když aby se opravdu dalo překračovat rychlostní limity na dálnicích, museli by dálnice být v daleko lepším stavu.

Středobod žáků: školní hodiny

Posted in Služby.

Co na základní škole dostane nejvíce pohledů? Tabule? Nebo že by vyučující? Všechno špatně. Předmět, na který je nejvíc upírán zrak všech žáků, jsou školní hodiny. Zdá se to asi humorné, ale je pravda, že školní hodiny žáci zkontrolují až dvacetkrát v klasické vyučovací 45 minutové hodině. A to nepočítáme, kolikrát se podívají i na mobilní telefon či hodinky, pokud mají tuto možnost.

Jak na sportovní povrch

Posted in Firmy.

Základem kvalitního venkovního sportoviště je vhodně zvolený sportovní povrch. Nejlepší víceúčelové hřiště je typu JutaGrass. Umělé trávníky od společnosti JUTA jsou zárukou vysoké kvality, spojenou s nejmodernější technologií výroby. Tyto aspekty zaručují vysokou životnost sportovního povrchu na bázi umělé trávy a vysokou užitnou vlastnost. Svými vlastnostmi je takovýto povrch vhodný zejména pro tenis, volejbal a převážně multifunkční využití. Výhodou umělého trávníku je také využití i při méně přiznivém počasí .Další možným a vysoce profesionálním venkovním sportovním povrchem jsou sportovní povrchy MONDO určeny pro venkovní použití. Jedná se především o sportovní povrch MONDO SPORTFLEX. Svými vlastnostmi a technologií výroby patří mezi špičku pro profesionální využití při venkovních i vnitřních sportovních disciplínách, a to převažně tenis, badminton, volejbal, basketbal a samozřejmě multifunkční využití. To vše při zachování vysoké životnosti a zachování vlastností ideálního sportovního povrchu.