Zařaďte se mezi úspěšné firmy s koučinkem Jiřího Jemelky!

Posted in Služby.

 

Máte pocit, že se vaše firma neubírá směrem, kterým by měla, případně, že nedosahuje takových možností, jaké jste zamýšleli? Vyzkoušejte efektivní manažerský koučink, který vám pomůže nastavit procesy ve firmě, zanalyzovat současný stav vaší firmy a pochopit, jak co nejlépe nastavit systém. Manažerský koučink nemusí být nutně jenom omezený počet „kurzů“ či seminářů na obecné téma. Manažerský koučink Jiřího Jemelky je koncipovaný tak, aby vám opravdu pomohl se zárukou vrácení peněz. Koučování probíhá tváří v tvář nad vašimi problémy. Jiří Jemelka má mnohaletou praxi a za sebou více než 80 podniků, kterým pomohl zvýšit zisky min. o 10 %. Zařaďte se mezi úspěšné podniky co nejdříve.

Novinky na silnicích 2016

Posted in Auto.

Jaké novinky se chystají pro řidiče v roce 2016? Zpřísnění a zase jen zpřísnění. Na dálnicích vás asi nepotěší, že se čím dál více úseků bude kontrolovat radary. Samozřejmě je účelem, aby řidiči dodržovali kvůli radarům předpisy, na druhou stranu pokud se bude vědět, kde radary měří, bude to mít efekt jen na určitých místech. I když aby se opravdu dalo překračovat rychlostní limity na dálnicích, museli by dálnice být v daleko lepším stavu.

Středobod žáků: školní hodiny

Posted in Služby.

Co na základní škole dostane nejvíce pohledů? Tabule? Nebo že by vyučující? Všechno špatně. Předmět, na který je nejvíc upírán zrak všech žáků, jsou školní hodiny. Zdá se to asi humorné, ale je pravda, že školní hodiny žáci zkontrolují až dvacetkrát v klasické vyučovací 45 minutové hodině. A to nepočítáme, kolikrát se podívají i na mobilní telefon či hodinky, pokud mají tuto možnost.

Jak na sportovní povrch

Posted in Firmy.

Základem kvalitního venkovního sportoviště je vhodně zvolený sportovní povrch. Nejlepší víceúčelové hřiště je typu JutaGrass. Umělé trávníky od společnosti JUTA jsou zárukou vysoké kvality, spojenou s nejmodernější technologií výroby. Tyto aspekty zaručují vysokou životnost sportovního povrchu na bázi umělé trávy a vysokou užitnou vlastnost. Svými vlastnostmi je takovýto povrch vhodný zejména pro tenis, volejbal a převážně multifunkční využití. Výhodou umělého trávníku je také využití i při méně přiznivém počasí .Další možným a vysoce profesionálním venkovním sportovním povrchem jsou sportovní povrchy MONDO určeny pro venkovní použití. Jedná se především o sportovní povrch MONDO SPORTFLEX. Svými vlastnostmi a technologií výroby patří mezi špičku pro profesionální využití při venkovních i vnitřních sportovních disciplínách, a to převažně tenis, badminton, volejbal, basketbal a samozřejmě multifunkční využití. To vše při zachování vysoké životnosti a zachování vlastností ideálního sportovního povrchu.

Pístová hydraulická čerpadla alias pumpy

Posted in Průmysl.

Nejznámějším typem čerpadel jsou ta pístová, známá především pod lidovým názvem pumpa. Všechna hydraulická čerpadla pístového typu fungují na stejném principu.

Celý proces pumpování kapaliny začíná nasátím jejího určitého objemu do pracovního prostoru čerpadla za přispění vzniklého podtlaku. Pohybem pístu následně dochází k dalšímu natlakování kapaliny a jejího následného vytlačení do vnějšího prostředí mimo čerpadlo.

V průběhu sací fáze bývá využíván sací koš, sací potrubí a sací ventil společně se zpětnou klapkou. Součástí pracovního prostoru každého pístového čerpadla je komora ve tvaru válce a příslušný druh pístu. Výtlačnou část řídí výtlačný ventil, který kapalinu pouští do výtlačného potrubí. Vyrovnávání tlaku během poslední fáze zajišťuje tzv. vzdušník.

Co je polykarbonát

Posted in Firmy.

Polykarbonát patří mezi oblíbený stavební materiál. Pokud hledáte něco, co má výborné tepelně izolační vlastnosti, pak určitě zvolte komůrkový polykarbonát. Díky tomu, že se skládá z více stěn, tak uchovává v sobě vzduch, který je perfektním izolačním materiálem. Navíc díky vysoké propustnosti skla se často využívá jako světlík nebo rovnou jako tabule do oken. Vybrat si můžete ze 3 barev – čirá, mléčná nebo kouřová hnědá.
Využití polykarbonátu je opravdu široké. Například netradiční využití polykarbonátu je reklamní průmysl a marketingová oddělení firem. Takže s polykarbonátem můžete opravdu vyrobit spoustu výrobků, které využijete kdekoliv. Díky odolnosti můžete využít tento materiál i na venkovní použití. Takže polykarbonát od Tercoplastu je určitě nejlepším řešením pro vaše stavební použití.