SEO služby v Praze

Posted in Firmy.

Vycházejme z faktu, že víte, co seo praha optimalizace je. Pokud s ní chcete začít například u vašich stránek, tak si nejprve proveďte analýzu současného stavu stránek – jsou aktuální? Zaujmou zákazníka? Působí profesionálně? Mají unikátní obsah? 

Proč nejezdit pod 1 E na 1 km

Posted in Finance.

Spousty začínajících podnikatelů v oboru mezinárodní kamionová přeprava se do ježdění pouští bezhlavě a vidí snadný zisk i v případě, že jim spedice platí řekněme 70 centů na 1 km. Spočítají si v hlavě, že jeden km je bude stát za naftu 9 Kč a dostane 17 Kč ( 0.70 Euro ), to je 8 korun zisk na kilometr. Při 10 tisících km měsíčně je to 80.000 Kč... ještě si myslí, že vše podhodnotili, že spotřeba bude menší, nafta zlevní a najede víc km. Poplatí leasing, něco řidičovi, něco na opravy a rázem vydělají balík. Ovšem to je obrovský omyl. 17 Kč na kilometr nemůže dopravce v žádném případě uživit... leda snad, že by vozil pár tun po samých rovinách, nebo že Rockefeller objeví nové ložisko ropy a nafta o dvojnásobek zlevní.

Když banka neposkytne úvěr

Posted in Firmy.

Americká hypotéka Brno je tu především pro ty, kteří jsou vlastníky nějaké nemovitosti nebo mohou například ručit nemovitostí nějaké třetí osoby a banka jim odmítla úvěr poskytnout. Úspěšně pomáhá klientům, kteří se dostali do bankovních registrů, nebo mají problémy s prokázáním příjmů získat rychle hotovost, bez jakýchkoliv poplatků předem. Důležité je však, že mohou hypotéku splácet až 30 let a to vše s nízkou úrokovou
sazbou jako je  bankou nabízena  americká hypotéka. Navíc kdykoliv v průběhu třiceti ti let splácení nebankovní hypotéky ji můžete předčasně splatit bez jakýchkoliv sankcí. Zůstáváte stále majiteli nemovitosti a společnost má pouze zástavní právo jako banka.

Přilba na motorku

Posted in Služby.

Základní nutnou výbavou pro řidiče motocyklu (i čtyřkolky, tříkolky, sněžného skútru) je ochranná přilba. Homologace je to, co musí mít každá helma na motorku, která je používána na veřejných komunikacích i na závodních tratích. Homologace zaručuje, že helma splňuje základní požadavky pro ochranu zdraví. U nás platí evropská homologace ECE22-05. Takto jsou označeny všechny helmy, které jsou testovány a schváleny pro provoz na pozemních komunikacích. je Při výběru helmy je nejdůležitější parametr její velikost. První orientací při volbě velikosti je obvod hlavy. Je dobré, když helma klade mírný odpor (je užší). Takto tvarovaná vnější skořepina bude dobře držet při případném pádu a při vyšších rychlostech na hlavě bude stabilnější.

Oživení bytu

Posted in Firmy.

Protože se doma chceme cítit dobře, je potřeba jej jednou za čas trošku oživit, zmodernizovat a vylepšit. Ovšem taková rekonstrukce bytů vám může znepříjemnit například sousedské vztahy. Rozhodně totiž neplatí to, že si ve svém bytě můžete dělat to, co chcete a ostatní do toho nemají co kecat. Protože podle občanského zákoníku nesmíte omezovat a nijak zasahovat do soukromí vašich sousedů. Je dobré tedy dopředu sousedy informovat, že ve vašem bytě budou probíhat úpravy. Pokud budete při rekonstrukci zasahovat nějak do společných prostor, je nutné získat souhlas společenství vlastníků bytů. Pokud byste zasahovali do nosných zdí, přestavěli z bytové jednotky nebytový prostor, případně měnili dispozice bytu, je nutné uvědomit stavební úřad a dostat na tyto úpravy povolení. Každopádně větší rekonstrukce si žádá spoustu papírování.